Devino parte a grupului ODU!

MONTATOR SUBANSAMBLE

ODU România Manufacturing este o importantă firmă cu capital străin, din industria electrică și electrotehnică din România, furnizor de conectică de cea mai înaltă calitate pe piața tehnologiei medicale, a telefoniei mobile și telecomunicațiilor, electronică și automatică industrială, industrie auto, tehnologie de măsurare și testare. În afara centrului principal din Germania, ODU are filiale în întreaga lume (USA, Marea Britanie, Franța, Suedia, China), iar în România a fost înființată în anul 2006.

Suntem în căutarea unui candidat pentru poziția de MONTATOR SUBANSAMBLE.

Descrierea postului:

  • Să respecte planificarea comenzilor;
  • Să identifice corect materialele necesare realizării produsului;
  • Să execute operaţiiile la standarde calitative corespunzătoare;
  • Să cunoască şi să respecte modul de folosire a echipamentelor de măsurare şi monitorizare, dacă operaţia la care lucrează necesită acest lucru.

Cerinţe:

  • Studii: minim 10 clase;
  • Dexteritate și vedere bună;
  • Disponibilitate de lucru în schimburi (2,3 schimburi);
  • Seriozitate, flexibilitate, responsabilitate și spirit de echipă;
  • Experiență în producție constituie un avantaj.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv (tichete de masă);
  • Bonusuri pentru prezenta și performanță;
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut, cu un colectiv tânăr şi ambiţios ;
  • Pachet de beneficii nonfinanciare (reduceri/gratuități la servicii medicale);
  • Alte beneficii.

Dacă ești interesat și vrei să faci parte din echipa de succes ODU Romania Manufacturing, așteptăm CV–ul şi scrisoarea de intenţie la adresa: recrutare@odu-romania.ro.

Pentru informatii suplimentare: 0742.187.173.

Persoană de contact
Daniela Nica

Team Leader Recruiting & Training

Număr de telefon